Zespół Iluma
ZespółILUMA

Grupa świadomych profesjonalistów

Każdy znaleziony kryształ, każda wykonana fotografia, każde napisane zdanie - wszystko to, co przepływa przez nas nadaje sensu naszym istnieniom i pozwala naszym życiom się wysycić. Praca w projekcie ILUMA to misja, niebywała przyjemność i proces tworzenia gigantycznego dzieła sztuki. Dla Was, na Waszych oczach, w Waszych przestrzeniach. Dziękujemy, że zapraszacie nas do swoich najskrytszych zakamarków i w zaufaniu pozwalacie obsadzać je wzmacniającymi, harmonizującymi i wspierającymi kryształami

KJ
Katarzyna Jasińska

Współzałożycielka marki ILUMA. Odkrywczyni kryształów w ludziach, bioenergoterapeutka i nauczycielka świadomości energetycznej. Pyta, szuka i pisze - zadaje trudne pytania długo przed tym zanim zadadzą je nasi Klienci. Spaja pracę całego zespołu ILUMA i dba, aby jej owoce co najmniej zachwycały.

Chcesz poznać mnie lepiej?
Odwiedź:
Katarzyna Jasińska
PJ
Piotr Jakóbczak

Inicjator kryształowej misji ILUMA. To jego entuzjazm, odwaga i determinacja zapewniają tak spektakularną kolekcję kryształów, z jakiej mogą czerpać nasi Klienci. Zawsze otwarty na spotkania z miłośnikami kryształów. Podróżuje, odkrywa, fotografuje. Z gorącym żarem w sercu dzieli się wszystkim, co tworzy i czego doświadcza.

Chcesz poznać mnie lepiej?
Odwiedź:
Piotr Jasiński
Jako jedyni w Polsce dostarczamy duże i ogromne okazy naturalnych kryształów, które Klienci mogą oglądać na żywo w naszych showroomach w Warszawie i Aleksandrii. Wspieramy w doborze kryształów najlepiej odpowiadających potrzebom naszych Klientów. Współpracujemy ze stale powiększającym się gronem projektantów i architektów, którzy świadomie wpasowują kryształy w aranżowane przestrzenie, by je uszlachetniać, nadawać im absolutnie niepowtarzalnego charakteru a przy tym harmonizować, oczyszczać i wzmacniać.
Katarzyna Jasińska i Piotr Jakóbczak
twórcy marki ILUMA