05/07/2023
ILUMA na targach INDEX Designs w Dubaju
ILUMA na targach INDEX Designs w Dubaju Iluma

W czerwcu gościliśmy na ważnym w świecie interior designu wydarzeniu, jakim były Targi INDEX Design Dubaj. W sercu Dubaju mieliśmy przyjemność zapoznać się z szeroką i najświeższą gamą globalnych trendów, najnowszych produktów topowych marek, wzornictwa i technologii wspierających szeroko pojęty Interior Design. Z zafascynowaniem wsłuchiwaliśmy się w rozmowy toczące się na panelach dyskusyjnych, zdobywając cenny wgląd w przyszłość sektora budownictwa zarówno w skali mikro, za jaką możemy przyjąć prywatne przestrzenie mieszkalne, jak również w skali makro to znaczy z perspektywy miast, jako przestrzeni życia i pracy całych społeczeństw.

Wybitni prelegenci, których mogliśmy słuchać wskazali aktualny kierunek działania branży architektonicznej i designerskiej - dostosowanie już istniejących przestrzeni życiowy, mieszkalnych czy użytkowych do prawdziwej natury człowieka oraz jego naturalnego trybu życia

Ludzkość wykreowała i zbudowała już wiele imponujących przestrzeni, czego Dubaj jest wybitnym przykładem. Teraz głównym celem budowniczych naszego świata jest zharmonizowanie tych przestrzeni z człowiekiem i dostosowanie ich, by jak najlepiej spełniały funkcję wspierającego środowiska życia człowieka. Ta misja jest wyjątkowo bliska misji ILUMY. Harmonizacja przestrzeni życiowych ludzi to nadrzędny cel naszej pracy. Kryształy pozytywnie wpływają na energię przestrzeni, do której są predysponowane, pozwalając domownikom i użytkownikom na lepsze funkcjonowanie w nich.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu dało nam pewność, że nasza misja obdarowywania dziedzictwem kryształów oraz wspierania w harmonizacji przestrzeni życiowych - firm, domów, ogrodów, hoteli czy restauracji, jest działaniem pionierskim, jak również niezwykle wzbogacającym sektor wyposażenia wnętrz.

Interesujące prelekcje, spotkania z profesjonalistami, wymiana idei i pomysłów, nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami - to bezcenne doświadczenia, które wzbogaciły nas o ogromną wiedzę i niezliczone inspiracje. Już nie możemy się doczekać udziału w kolejnych targach światowej czołówki designu.